تبلیغات
ثقلین - سجده

اِنی تارِکٌ فیکُمُ الثَقَلَین،کِتابَ اللهِ و عِترَتی وَ اِنَّهما لَن یَفتَرِقا حَتّی یَرِدا علَیَّ الحَوض.

نظر سنجی

میزان رضایت شما از وبلاگ چقدر می باشد؟آمار بازدیدها

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


شمارنده


کد لوگوی ثقلین

ثقلین


ضامن آهو

ضامن آهواِنی تارِکٌ فیکُمُ الثَقَلَین،کِتابَ اللهِ و عِترَتی ما ان تمسّکتم بهما لن تضلّوا ابداً وَ اِنَّهما لَن یَفتَرِقا حَتّی یَرِدا علَیَّ الحَوض.
نویسنده :رضا دبیر
تاریخ:1391/11/8-02:12 ب.ظ

سجده

بدن شما به طور روزانه مقدار زیادی امواج الكترومغناطیس دریافت میكند.شما امواج الكترو مغناطیس را از طریق تجهیزات الكتریكی كه استفاده می كنید و نمی توانید كنار بگذارید دریافت می كنید.همچنین از طریق لامپهای روشن كه حتی برای یكساعت هم خاموش نمی شوند.شما منبعی هستید كه مقدار زیادی امواج الكترومغناطیس دریافت می كنید.به عبارت دیگر شما با امواج الكترومغناطیس شارژ می شوید بدون اینكه بفهمید.سردرد دارید! احساس ناراحتی می كنید!تنبلی در كار و درد در مكان های مختلف!این را فراموش نكنید وقتی بعضی از این علایم را احساس كردید؛راه حل همه اینها چیست!!؟؟

یك دانشمند غیر مسلمان (از اروپا) تحقیقاتی را شامل یافتن بهترین روش برای خارج كردن امواج الكترومغناطیسی كه به بدن آسیب می رساند انجام داده است.با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یك بار بر زمین، زمین امواج الكترومغناطیس مضر را تخلیه خواهد كرد!این شبیه زمین كردن ساختمانهایی است كه احتمال برخورد سیگنالهای الكتریكی (مانند رعد و برق) وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود.

بنابراین سر را بر خاك بگذارید تا امواج الكتریكی مثبت تخلیه شود!آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می كند:بهتر است كه پیشانی تان را بر خاك بگذارید!
و آنچه شگفت انگیزتر است اینكه:
بهترین راه كه پیشانی تان را بر خاك بگذارید حالتی است كه رو به مركز زمین باشید چرا كه در این حالت امواج الكترومغناطیس بهتر تخلیه خواهد شد.
و بیشتر تعجب خواهید كرد وقتی بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده كه شهر مكه مركز زمین است.و كعبه درست مركز زمین است!
kabeh
بنابراین سجده در نمازتان:
بهترین راه برای تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است !
این همچنین كمال مطلوب برای نزدیكی به قادر مطلق است، او كه جهان را اینگونه خلاق آفرید !
قادر متعال همواره از ما چیزی را می خواهد انجام دهیم كه برای خودمان مفید و سودمند است!
kabeh
موضوعاتی وجود دارد كه دلیل انجام قطعی آن را نمی دانید؛ اما دیر یا زود ممكن است دلیلش را پیدا كنید!
در هر حال شما باید به خداوند متعال ایمان داشته باشید و برانید هرآنچه برای او انجام می دهید بهترین برای شماست!
ما به خاك نمی افتیم تا امواج الكترومغناطیس تخلیه شود، بلكه برای اطاعت خدای قادر متعال سجده می كنیم. ما به فرمان خدا اعتقاد داریم كه همیشه در آن معرفتی است! ایمان ما بخاطر آفریننده است! او همه چیز را می داند! اما،از آنجا كه دلیل علمی وجود دارد لازم است به مردم نشان داده شود تا هرآنچه مسلمانان انجام می دهند را ببینند؛ این برای همه خوب است!
تهیه وتنظیم: محسن غفوریان

این مقاله زیبا را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید که در فایل پاورپوینت به همراه تصاویر و اشکال زیبا و مناسب تهیه گردیده است:
download
فایل دانلودی شما فایلی فشرده با حجم 711کیلوبایت میباشد؛
ارجــــاع ها: دانلود