تبلیغات
ثقلین - آذربایجان شرقی آماده برگزاری انتخابات باشکوه و سالم است

اِنی تارِکٌ فیکُمُ الثَقَلَین،کِتابَ اللهِ و عِترَتی وَ اِنَّهما لَن یَفتَرِقا حَتّی یَرِدا علَیَّ الحَوض.

نظر سنجی

میزان رضایت شما از وبلاگ چقدر می باشد؟آمار بازدیدها

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


شمارنده


کد لوگوی ثقلین

ثقلین


ضامن آهو

ضامن آهواِنی تارِکٌ فیکُمُ الثَقَلَین،کِتابَ اللهِ و عِترَتی ما ان تمسّکتم بهما لن تضلّوا ابداً وَ اِنَّهما لَن یَفتَرِقا حَتّی یَرِدا علَیَّ الحَوض.
نویسنده :رضا دبیر
تاریخ:1390/12/10-07:14 ب.ظ

آذربایجان شرقی آماده برگزاری انتخابات باشکوه و سالم است

آژیده در گفتگو با مهر:

 آذربایجان شرقی آماده برگزاری انتخابات باشکوه و سالم است 

تبریز - خبرگزاری مهر: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و سالم در استان وجود ندارد.
پرویز آژیده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هئیتهای نظارت انتخابات نهمین دوره مجلس و نیز شورای نگهبان ساز و کاری فراهم خواهند کرد تا تعداد راه یافتگان به عرصه رقابتهای انتخاباتی افزایش یابد.
وی با بیان اینکه عدم احراز صلاحیتها در این دوره از انتخابات بیشتر از ادوار گذشته بوده است، مهم ترین دلیل آن را کم بودن مهلت بررسی صلاحیت ها توسط هیئت های نظارت بیان کرد و گفت: در فرصت 20 روزه ای که در اختیار شورای نگهبان است به موضوع عدم احراز صلاحیت داوطلبان رسیدگی قانونی صورت خواهد گرفت.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: عدم احراز صلاحیتها نباید به هیچ وجه رد صلاحیت تلقی شود بلکه موضوع این است که کمبود زمان باعث شده صلاحیت شماری از داوطلبان توسط هیئتهای نظارت احراز نشود که شورای نگهبان مراتب را مورد رسیدگی قرار داده و خواهد داد.
آژیده در ارزیابی از فضای عمومی آذربایجان شرقی نیز گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و سالم وجود ندارد اما به نامزدهای انتخابات توصیه می شود که در فضایی آرام و به دور از هرگونه هیاهو و جنجال به تبیین دیدگاههای خود در خصوص مسایل مختلف بپردازند.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت اهتمام تمام داوطلبان ورود به مجلس نهم بر رعایت اخلاق انتخاباتی، افزود: کاندیداها از تخریب رقبای خود پرهیز کرده و تبلیغات خود را در موعد قانونی که چهارم اسفند شروع می شود، انجام دهند.
ارجــــاع ها: خبرگزاری مهر  انتخابات پرشور مشت محکمی به دهان دشمن است  اهمیت انتخابات و مجلس از دیدگاه مقام معظم رهبری  اهمیت مجلس از نگاه امام‌خمینی و مقام معظم رهبری  نظر حجت الاسلام قرائتی درباره انتخابات 
نـوع مطلب: عکس  متفرقه